Poznaj ofertę VELUX i zobacz różnice, których nie widać od razu.

Świetne ceny, jeszcze lepsze cechy... Nowoczesne produkty dopasowane do Twoich potrzeb.
Stworzone, aby Twoje poddasze było komfortowe przez lata.

Rolety zewnętrzne VELUX

Rolety zewnętrzne VELUX to skuteczna ochrona Twojego poddasza przed niepożądanym światłem, wysoką temperaturą i hałasem, a także sposób na zwiększenie bezpieczeństwa domu. Zmniejszają one ilość wpadającego ciepła aż o 94% – chronią przed słońcem latem i pomagają utrzymać ciepło w domu zimą. Rolety te ograniczają także hałas wywoływany opadami atmosferycznymi oraz gwarantują całkowite zaciemnienie.

Rolety wewnętrzne VELUX

Wybierz rolety wewnętrzne VELUX, aby uzyskać całkowitą kontrolę nad wpadającym światłem – od pełnego zaciemnienia do delikatnego rozproszenia światła. W naszej ofercie znajdziesz m.in. rolety zaciemniające, dekoracyjne, a także plisowane, również we wzorach idealnych do pokoi dziecięcych. Rolety wewnętrze VELUX to rozwiązanie zapewniające komfort na poddaszu na lata!

NOWOŚĆ! Wszystkie rolety dostępne są w białych lub aluminiowych prowadnicach. Wybór należy do Ciebie.

Markizy przeciwsłoneczne VELUX

Ciesz się chłodem na poddaszu dzięki zewnętrznym markizom przeciwsłonecznym VELUX. Markiza zatrzymuje promienie słoneczne, zanim dotrą one do szyby okiennej, redukując tym samym ilość wpadającego do domu ciepła nawet o 76%. Jest wykonana z przezroczystego materiału, dzięki czemu nie ogranicza dopływu światła i widoku za oknem.

Moskitiery VELUX

Świeże powietrze w domu bez żadnych owadów? Wybierz moskitiery VELUX i zapewnij sobie stuprocentową ochronę przed insektami. Moskitiery VELUX wykonane są z przezroczystej tkaniny, dzięki czemu nie ograniczają widoku za oknem i dopływu światła. Zaś uniwersalne, białe prowadnice i kaseton sprawią, że idealnie wpasują się one w każde wnętrze. Moskitiery VELUX możesz połączyć z dowolnym typem wewnętrznej rolety VELUX, aby zyskać dodatkową kontrolę nad oświetleniem, oraz z markizami i roletami zewnętrznymi, w celu zapewnienia dodatkowej ochrony przed nagrzewaniem.

VELUX ACTIVE with NETATMO

VELUX ACTIVE to innowacyjny system automatycznego sterowania klimatem na poddaszu, poprzez zarządzanie oknami dachowymi i roletami VELUX. Działa on w oparciu o dane z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz informacje o aktualnej pogodzie na zewnątrz. Zainstalujesz go samodzielnie, a pełną kontrolę nad klimatem na poddaszu przejmiesz dzięki aplikacji w smartfonie.