Poznaj ofertę VELUX i zobacz różnice, których nie widać od razu.

Świetne ceny, jeszcze lepsze cechy... Nowoczesne produkty dopasowane do Twoich potrzeb.
Stworzone, aby Twoje poddasze było komfortowe przez lata.

Nowa oferta okien trzyszybowych VELUX

W VELUX zdajemy sobie sprawę z szybkiego tempa życia i rosnących potrzeb. Dlatego tworząc nową ofertę trzyszybowych okien dachowych skupiliśmy się na zapewnieniu komfortowej przyszłości Tobie i Twoim bliskim. Postaw na komfort - ciszy, przejrzystego widoku i oszczędności. Poznaj nową gamę okien trzyszybowych VELUX.

Dowiedz się więcej

Drewniane okna dachowe VELUX

Drewniane okna dachowe VELUX występują w trzech segmentach: Standard, Standard Plus i Premium. Łączy je efektywność energetyczna i funkcjonalność. Umożliwiają wpuszczenie świeżego powietrza do domu, nawet gdy okno jest zamknięte. Wszystkie okna zostały wyprodukowane z zastosowaniem opatentowanej technologii ThermoTechnology oraz systemu Pick&Click! do samodzielnego montażu rolet.

Dowiedz się więcej

Drewniano-poliuretanowe okna dachowe VELUX

To jedyne takie rozwiązanie na rynku. Technologia wykonania pozwala cieszyć się trwałością okna przez długie lata. Gruba, jednolita powłoka poliuretanowa pokrywająca drewniany rdzeń zapewnia gładkie, eleganckie naroża bez połączeń. Okna są odporne na wilgoć, łatwe w utrzymaniu i nie wymagają konserwacji. Idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności jak łazienka czy kuchnia.

Dowiedz się więcej

Klapowo-obrotowe okna dachowe VELUX

Chcesz cieszyć się nieograniczonym widokiem na swoim poddaszu? Okno klapowo-obrotowe można unieść nawet do kąta 45˚, dzięki czemu uzyskasz doskonały widok. Okna mają podwójny system otwierania – można je otwierać za pomocą uchwytu u góry lub klamki na dole. Występują w wersji drewnianej oraz drewniano-poliuretanowej.

Dowiedz się więcej

System ciepłego montażu VELUX

Przedłuż swoją gwarancję na okna do 20 lat i ciesz się pewnym montażem! System ciepłego montażu VELUX zapewnia wyższy komfort termiczny w pobliżu okna. Wyższa nawet o 3˚ temperatura wewnętrznej powierzchni okna chroni przed zbędnymi stratami ciepła.

Dowiedz się więcej

Zestawy okien VELUX kombi i kolankowe taniej o 400 zł!

Piękne wnętrze ze słońcem, wspaniałym widokiem i przestrzenią. Łączenie okien w zestawy kombi i zestawy kolankowe daje jeszcze więcej dostępu do naturalnego światła na Twoim poddaszu, zapewniając przy tym świeże powietrze przez cały czas. Zestawy okien VELUX to niemal nieograniczone możliwości zwiększania atrakcyjności Twojej przestrzeni!

Dowiedz się więcej

Wymiana
okien dachowych

Twoje obecne okna dachowe nie zapewniają Ci komfortu cieplnego, jakiego oczekujesz? Nasze nowoczesne modele znacznie lepiej utrzymują ciepło zimą i chronią przed nagrzewaniem pomieszczeń latem. Poznaj rozwiązania VELUX, z którymi w prosty sposób wymienisz okno na nowe i będziesz mógł cieszyć się komfortem na lata.

Dowiedz się więcej

Wyłazy dachowe VELUX

Okna wyłazowe VELUX z zamontowaną klamką umożliwiającą otwieranie boczne. Dzięki nim łatwo uzyskasz dostęp do kominów, anten, rynien i pozostałych elementów znajdujących się na dachu. Dostępne w wersji do pomieszczeń mieszkalnych oraz nieużytkowych.

Dowiedz się więcej

Okna VELUX do płaskiego dachu

Teraz Twój dach może się otworzyć na naturalne światło i świeże powietrze. Okno VELUX do dachów płaskich jest doskonałym sposobem na wpuszczenie naturalnego światła i świeżego powietrza wprost do serca domu. Okno do płaskiego dachu można umieścić dokładnie nad ulubionym miejscem pracy, odpoczynku lub zabawy. Sprawdź wyjątkową ofertę z pierwszym na świecie oknem do płaskiego dachu z zakrzywionym szkłem.

Dowiedz się więcej

Świetliki tunelowe VELUX

Ciesz się dostępem naturalnego światła w pomieszczeniach, gdzie instalacja okna nie jest możliwa. Dachowy świetlik tunelowy VELUX to oszczędność energii elektrycznej i świetne rozwiązanie zarówno na dzień, jak i na noc, dzięki możliwości zamontowania zestawu oświetleniowego LED (ZTL).

Dowiedz się więcej

Rolety zewnętrzne VELUX

Rolety zewnętrzne VELUX to skuteczna ochrona Twojego poddasza przed niepożądanym światłem, wysoką temperaturą i hałasem, a także sposób na zwiększenie bezpieczeństwa domu. Zmniejszają one ilość wpadającego ciepła aż o 94% – chronią przed słońcem latem i pomagają utrzymać ciepło w domu zimą. Rolety te ograniczają także hałas wywoływany opadami atmosferycznymi oraz gwarantują całkowite zaciemnienie.

Dowiedz się więcej

Rolety wewnętrzne VELUX

Wybierz rolety wewnętrzne VELUX, aby uzyskać całkowitą kontrolę nad wpadającym światłem – od pełnego zaciemnienia do delikatnego rozproszenia światła. W naszej ofercie znajdziesz m.in. rolety zaciemniające, dekoracyjne, a także plisowane, również we wzorach idealnych do pokoi dziecięcych. Rolety wewnętrze VELUX to rozwiązanie zapewniające komfort na poddaszu na lata!

NOWOŚĆ! Wszystkie rolety dostępne są w białych lub aluminiowych prowadnicach. Wybór należy do Ciebie.

Dowiedz się więcej

Markizy przeciwsłoneczne VELUX

Ciesz się chłodem na poddaszu dzięki zewnętrznym markizom przeciwsłonecznym VELUX. Markiza zatrzymuje promienie słoneczne, zanim dotrą one do szyby okiennej, redukując tym samym ilość wpadającego do domu ciepła nawet o 76%. Jest wykonana z przezroczystego materiału, dzięki czemu nie ogranicza dopływu światła i widoku za oknem.

Dowiedz się więcej

Moskitiery VELUX

Świeże powietrze w domu bez żadnych owadów? Wybierz moskitiery VELUX i zapewnij sobie stuprocentową ochronę przed insektami. Moskitiery VELUX wykonane są z przezroczystej tkaniny, dzięki czemu nie ograniczają widoku za oknem i dopływu światła. Zaś uniwersalne, białe prowadnice i kaseton sprawią, że idealnie wpasują się one w każde wnętrze. Moskitiery VELUX możesz połączyć z dowolnym typem wewnętrznej rolety VELUX, aby zyskać dodatkową kontrolę nad oświetleniem, oraz z markizami i roletami zewnętrznymi, w celu zapewnienia dodatkowej ochrony przed nagrzewaniem.

Dowiedz się więcej

VELUX ACTIVE with NETATMO

VELUX ACTIVE to innowacyjny system automatycznego sterowania klimatem na poddaszu, poprzez zarządzanie oknami dachowymi i roletami VELUX. Działa on w oparciu o dane z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz informacje o aktualnej pogodzie na zewnątrz. Zainstalujesz go samodzielnie, a pełną kontrolę nad klimatem na poddaszu przejmiesz dzięki aplikacji w smartfonie.

Dowiedz się więcej

Katalog produktów VELUX

Pobierz katalog produktów VELUX.
Poznaj ofertę okien dachowych i produktów
komplementarnych oraz dowiedz się, jak zapewnić sobie komfort na poddaszu na lata!

Pobierz